

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.4 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 1 kΩ |
| Power Rating | 130 mW |
| Composition(Kit Type) | Thin Film |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1140
Distributors
pcbx
Unit Price$0.14688
Ext.Price$0.14688
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14688 | $0.14688 |
| 10 | $0.13212 | $1.32120 |
| 50 | $0.11885 | $5.94250 |
| 100 | $0.10645 | $10.64500 |
| 500 | $0.09535 | $47.67500 |
| 1000 | $0.08519 | $85.19000 |
| 3000 | $0.07612 | $228.36000 |
| 5000 | $0.06801 | $340.05000 |
