

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.4 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 1.6 kΩ |
| Power Rating | 130 mW |
| Composition(Kit Type) | Thin Film |
| Temperature Coefficient | 10 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1879
Distributors
pcbx
Unit Price$0.13008
Ext.Price$0.13008
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13008 | $0.13008 |
| 10 | $0.12267 | $1.22670 |
| 50 | $0.11568 | $5.78400 |
| 100 | $0.10911 | $10.91100 |
| 500 | $0.10292 | $51.46000 |
| 1000 | $0.09740 | $97.40000 |
| 3000 | $0.09217 | $276.51000 |
| 5000 | $0.08722 | $436.10000 |
