

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.4 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 1 MΩ |
| Power Rating | 130 mW |
| Composition(Kit Type) | Thin Film |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 831
Distributors
pcbx
Unit Price$0.14803
Ext.Price$0.14803
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14803 | $0.14803 |
| 10 | $0.13322 | $1.33220 |
| 50 | $0.11990 | $5.99500 |
| 100 | $0.10741 | $10.74100 |
| 500 | $0.09622 | $48.11000 |
| 1000 | $0.08608 | $86.08000 |
| 3000 | $0.07701 | $231.03000 |
| 5000 | $0.06889 | $344.45000 |
