

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.4 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 220 kΩ |
| Power Rating | 130 mW |
| Composition(Kit Type) | Thin Film |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2824
Distributors
pcbx
Unit Price$0.12998
Ext.Price$0.12998
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12998 | $0.12998 |
| 10 | $0.11549 | $1.15490 |
| 50 | $0.10262 | $5.13100 |
| 100 | $0.09029 | $9.02900 |
| 500 | $0.07944 | $39.72000 |
| 1000 | $0.07532 | $75.32000 |
| 3000 | $0.07142 | $214.26000 |
| 5000 | $0.06772 | $338.60000 |
