

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.4 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 22 kΩ |
| Power Rating | 130 mW |
| Composition(Kit Type) | Thin Film |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 3322
Distributors
pcbx
Unit Price$0.14093
Ext.Price$0.14093
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14093 | $0.14093 |
| 10 | $0.12608 | $1.26080 |
| 50 | $0.11280 | $5.64000 |
| 100 | $0.10022 | $10.02200 |
| 500 | $0.08905 | $44.52500 |
| 1000 | $0.08159 | $81.59000 |
| 3000 | $0.07476 | $224.28000 |
| 5000 | $0.06850 | $342.50000 |
