

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.4 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 2.4 kΩ |
| Power Rating | 130 mW |
| Composition(Kit Type) | Thin Film |
| Temperature Coefficient | 10 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1536
Distributors
pcbx
Unit Price$0.17290
Ext.Price$0.17290
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.17290 | $0.17290 |
| 10 | $0.15508 | $1.55080 |
| 50 | $0.13910 | $6.95500 |
| 100 | $0.12238 | $12.23800 |
| 500 | $0.10767 | $53.83500 |
| 1000 | $0.09957 | $99.57000 |
| 3000 | $0.09208 | $276.24000 |
| 5000 | $0.08516 | $425.80000 |
