

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.4 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 360 Ω |
| Power Rating | 130 mW |
| Composition(Kit Type) | Thin Film |
| Temperature Coefficient | 10 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1530
Distributors
pcbx
Unit Price$0.17434
Ext.Price$0.17434
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.17434 | $0.17434 |
| 10 | $0.15653 | $1.56530 |
| 50 | $0.14054 | $7.02700 |
| 100 | $0.12384 | $12.38400 |
| 500 | $0.10913 | $54.56500 |
| 1000 | $0.10051 | $100.51000 |
| 3000 | $0.09257 | $277.71000 |
| 5000 | $0.08526 | $426.30000 |
