

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.4 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 47 kΩ |
| Power Rating | 130 mW |
| Composition(Kit Type) | Thin Film |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 12
Distributors
pcbx
Unit Price$0.13459
Ext.Price$0.13459
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13459 | $0.13459 |
| 10 | $0.12019 | $1.20190 |
| 50 | $0.10733 | $5.36650 |
| 100 | $0.09517 | $9.51700 |
| 500 | $0.08439 | $42.19500 |
| 1000 | $0.07762 | $77.62000 |
| 3000 | $0.07139 | $214.17000 |
| 5000 | $0.06566 | $328.30000 |
