

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.4 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 49.9 Ω |
| Power Rating | 130 mW |
| Composition(Kit Type) | Thin Film |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 590
Distributors
pcbx
Unit Price$0.13181
Ext.Price$0.13181
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13181 | $0.13181 |
| 10 | $0.11696 | $1.16960 |
| 50 | $0.10378 | $5.18900 |
| 100 | $0.09119 | $9.11900 |
| 500 | $0.08012 | $40.06000 |
| 1000 | $0.07590 | $75.90000 |
| 3000 | $0.07190 | $215.70000 |
| 5000 | $0.06811 | $340.55000 |
