

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.4 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 620 Ω |
| Power Rating | 130 mW |
| Composition(Kit Type) | Thin Film |
| Temperature Coefficient | 10 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2305
Distributors
pcbx
Unit Price$0.17616
Ext.Price$0.17616
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.17616 | $0.17616 |
| 10 | $0.15847 | $1.58470 |
| 50 | $0.14256 | $7.12800 |
| 100 | $0.12600 | $12.60000 |
| 500 | $0.11136 | $55.68000 |
| 1000 | $0.10172 | $101.72000 |
| 3000 | $0.09291 | $278.73000 |
| 5000 | $0.08487 | $424.35000 |
