

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.7 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 100 kΩ |
| Power Rating | 250 mW |
| Composition(Kit Type) | Thin Film |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 3526
Distributors
pcbx
Unit Price$0.21917
Ext.Price$0.21917
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.21917 | $0.21917 |
| 10 | $0.19509 | $1.95090 |
| 50 | $0.17366 | $8.68300 |
| 100 | $0.15091 | $15.09100 |
| 500 | $0.13114 | $65.57000 |
| 1000 | $0.12544 | $125.44000 |
| 3000 | $0.11998 | $359.94000 |
| 5000 | $0.11476 | $573.80000 |
