

| Parameter | Value |
|---|---|
| Resistance | 470 Ω |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Tolerance | 1 % |
| Power Rating | 62.5 mW |
| Number of Terminations | 2 |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
Stock: 8637
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09404
Ext.Price$0.09404
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09404 | $0.09404 |
| 10 | $0.00940 | $0.09400 |
| 50 | $0.00766 | $0.38300 |
| 100 | $0.00624 | $0.62400 |
| 500 | $0.00561 | $2.80500 |
| 1000 | $0.00504 | $5.04000 |
| 3000 | $0.00480 | $14.40000 |
| 5000 | $0.00457 | $22.85000 |
| 10000 | $0.00436 | $43.60000 |
