

| Parameter | Value |
|---|---|
| Resistance | 10 kΩ |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Non-Compliant |
| Schedule B | 8533210045 |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Power Rating | 125 W |
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height - Seated (Max) | 0.4 mm |
Stock: 210339
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06258
Ext.Price$0.06258
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06258 | $0.06258 |
| 10 | $0.00248 | $0.02480 |
| 50 | $0.00238 | $0.11900 |
| 100 | $0.00229 | $0.22900 |
| 500 | $0.00220 | $1.10000 |
| 1000 | $0.00211 | $2.11000 |
| 3000 | $0.00203 | $6.09000 |
| 5000 | $0.00195 | $9.75000 |
| 10000 | $0.00188 | $18.80000 |
