

| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 1.6 mm |
| Width | 787.4 µm |
| Height | 500 µm |
| Depth | 800 µm |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 8.66 Ω |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Tolerance | 1 % |
| Power Rating | 100 mW |
| Number of Terminations | 2 |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
Stock: 16365
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06258
Ext.Price$0.06258
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06258 | $0.06258 |
| 10 | $0.00693 | $0.06930 |
| 50 | $0.00658 | $0.32900 |
| 100 | $0.00624 | $0.62400 |
| 500 | $0.00609 | $3.04500 |
| 1000 | $0.00594 | $5.94000 |
| 3000 | $0.00579 | $17.37000 |
| 5000 | $0.00565 | $28.25000 |
| 10000 | $0.00429 | $42.90000 |
| 30000 | $0.00326 | $97.80000 |
| 50000 | $0.00248 | $124.00000 |
