

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.6 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 2.15 MΩ |
| Power Rating | 125 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Height | 500 µm |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 150 V |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Contact Plating | Tin |
| Number of Terminations | 2 |
| Schedule B | 8533210045 |
Stock: 14988
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06258
Ext.Price$0.06258
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06258 | $0.06258 |
| 10 | $0.00565 | $0.05650 |
| 50 | $0.00554 | $0.27700 |
| 100 | $0.00544 | $0.54400 |
| 500 | $0.00534 | $2.67000 |
| 1000 | $0.00524 | $5.24000 |
| 3000 | $0.00514 | $15.42000 |
| 5000 | $0.00504 | $25.20000 |
| 10000 | $0.00398 | $39.80000 |
| 30000 | $0.00314 | $94.20000 |
| 50000 | $0.00248 | $124.00000 |
