

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.6 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 39 MΩ |
| Power Rating | 125 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 371
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01904
Ext.Price$0.01904
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01904 | $0.01904 |
| 10 | $0.00952 | $0.09520 |
| 50 | $0.00732 | $0.36600 |
| 100 | $0.00563 | $0.56300 |
| 500 | $0.00507 | $2.53500 |
| 1000 | $0.00456 | $4.56000 |
| 3000 | $0.00428 | $12.84000 |
| 5000 | $0.00402 | $20.10000 |
| 10000 | $0.00363 | $36.30000 |
| 30000 | $0.00345 | $103.50000 |
| 50000 | $0.00327 | $163.50000 |
| 100000 | $0.00317 | $317.00000 |
