

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.6 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 43 MΩ |
| Power Rating | 125 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 8868
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07506
Ext.Price$0.07506
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07506 | $0.07506 |
| 10 | $0.02813 | $0.28130 |
| 50 | $0.02686 | $1.34300 |
| 100 | $0.02565 | $2.56500 |
| 500 | $0.02376 | $11.88000 |
| 1000 | $0.02069 | $20.69000 |
| 3000 | $0.01799 | $53.97000 |
| 5000 | $0.01564 | $78.20000 |
| 10000 | $0.01436 | $143.60000 |
