

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.6 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 62 MΩ |
| Power Rating | 125 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2183
Distributors
pcbx
Unit Price$0.10668
Ext.Price$0.10668
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10668 | $0.10668 |
| 10 | $0.05258 | $0.52580 |
| 50 | $0.03504 | $1.75200 |
| 100 | $0.02997 | $2.99700 |
| 500 | $0.02196 | $10.98000 |
| 1000 | $0.01966 | $19.66000 |
| 3000 | $0.01772 | $53.16000 |
| 5000 | $0.01598 | $79.90000 |
