

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 191 kΩ |
| Power Rating | 250 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 4495
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06279
Ext.Price$0.06279
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06279 | $0.06279 |
| 10 | $0.00938 | $0.09380 |
| 50 | $0.00762 | $0.38100 |
| 100 | $0.00732 | $0.73200 |
| 500 | $0.00669 | $3.34500 |
| 1000 | $0.00611 | $6.11000 |
| 3000 | $0.00558 | $16.74000 |
| 5000 | $0.00510 | $25.50000 |
