

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 3.09 MΩ |
| Power Rating | 250 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2592
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06258
Ext.Price$0.06258
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06258 | $0.06258 |
| 10 | $0.00752 | $0.07520 |
| 50 | $0.00737 | $0.36850 |
| 100 | $0.00722 | $0.72200 |
| 500 | $0.00707 | $3.53500 |
| 1000 | $0.00693 | $6.93000 |
| 3000 | $0.00658 | $19.74000 |
| 5000 | $0.00624 | $31.20000 |
| 10000 | $0.00376 | $37.60000 |
