

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 4.53 MΩ |
| Power Rating | 250 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 7420
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06258
Ext.Price$0.06258
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06258 | $0.06258 |
| 10 | $0.01377 | $0.13770 |
| 50 | $0.01208 | $0.60400 |
| 100 | $0.01060 | $1.06000 |
| 500 | $0.00928 | $4.64000 |
| 1000 | $0.00812 | $8.12000 |
| 3000 | $0.00781 | $23.43000 |
| 5000 | $0.00752 | $37.60000 |
| 10000 | $0.00693 | $69.30000 |
| 30000 | $0.00510 | $153.00000 |
| 50000 | $0.00376 | $188.00000 |
