

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 732 Ω |
| Power Rating | 250 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 135998
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06258
Ext.Price$0.06258
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06258 | $0.06258 |
| 10 | $0.00504 | $0.05040 |
| 50 | $0.00480 | $0.24000 |
| 100 | $0.00457 | $0.45700 |
| 500 | $0.00435 | $2.17500 |
| 1000 | $0.00414 | $4.14000 |
| 3000 | $0.00394 | $11.82000 |
| 5000 | $0.00376 | $18.80000 |
