

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 470 Ω |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Power Rating | 250 mW |
Stock: 2905
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06258
Ext.Price$0.06258
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06258 | $0.06258 |
| 10 | $0.03317 | $0.33170 |
| 50 | $0.02917 | $1.45850 |
| 100 | $0.02565 | $2.56500 |
| 500 | $0.02189 | $10.94500 |
| 1000 | $0.02124 | $21.24000 |
| 3000 | $0.02061 | $61.83000 |
| 5000 | $0.02001 | $100.05000 |
| 10000 | $0.01248 | $124.80000 |
