

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 24 MΩ |
| Power Rating | 250 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1483
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07506
Ext.Price$0.07506
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07506 | $0.07506 |
| 10 | $0.02693 | $0.26930 |
| 50 | $0.02530 | $1.26500 |
| 100 | $0.02376 | $2.37600 |
| 500 | $0.02317 | $11.58500 |
| 1000 | $0.02184 | $21.84000 |
| 3000 | $0.02059 | $61.77000 |
| 5000 | $0.01941 | $97.05000 |
| 10000 | $0.01317 | $131.70000 |
