

| Parameter | Value |
|---|---|
| Resistance | 0 Ω |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Tolerance | 1 % |
| Power Rating | 500 mW |
| Number of Terminations | 2 |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
Stock: 41530
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04070
Ext.Price$0.04070
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04070 | $0.04070 |
| 10 | $0.02035 | $0.20350 |
| 50 | $0.01565 | $0.78250 |
| 100 | $0.01421 | $1.42100 |
| 500 | $0.01290 | $6.45000 |
| 1000 | $0.01196 | $11.96000 |
| 3000 | $0.01109 | $33.27000 |
| 5000 | $0.01029 | $51.45000 |
| 10000 | $0.00984 | $98.40000 |
| 30000 | $0.00941 | $282.30000 |
| 50000 | $0.00901 | $450.50000 |
