
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 15 Ω |
| Power Rating | 250 mW |
| Composition(Kit Type) | Metal Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Box |
| RoHS | Compliant |
| Number of Terminations | 2 |
Stock: 247
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01274
Ext.Price$0.01274
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01274 | $0.01274 |
| 10 | $0.00637 | $0.06370 |
| 50 | $0.00490 | $0.24500 |
| 100 | $0.00487 | $0.48700 |
| 500 | $0.00485 | $2.42500 |
| 1000 | $0.00480 | $4.80000 |
| 3000 | $0.00475 | $14.25000 |
| 5000 | $0.00470 | $23.50000 |
