

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | ±5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.5 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 120 kΩ |
| Power Rating | 100 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | ±100 ppm/℃ |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1298
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00136
Ext.Price$0.00136
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00136 | $0.00136 |
| 10 | $0.00068 | $0.00680 |
| 50 | $0.00045 | $0.02250 |
| 100 | $0.00036 | $0.03600 |
| 500 | $0.00036 | $0.18000 |
| 1000 | $0.00036 | $0.36000 |
| 3000 | $0.00035 | $1.05000 |
| 5000 | $0.00034 | $1.70000 |
| 10000 | $0.00034 | $3.40000 |
