

| Parameter | Value |
|---|---|
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Resistance | 510 Ω |
| Power Rating | 100 mW |
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Height - Seated (Max) | 0.5 mm |
Stock: 9826
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00294
Ext.Price$0.00294
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00294 | $0.00294 |
| 10 | $0.00147 | $0.01470 |
| 50 | $0.00098 | $0.04900 |
| 100 | $0.00078 | $0.07800 |
| 500 | $0.00068 | $0.34000 |
| 1000 | $0.00060 | $0.60000 |
| 3000 | $0.00055 | $1.65000 |
| 5000 | $0.00051 | $2.55000 |
| 10000 | $0.00047 | $4.70000 |
| 30000 | $0.00044 | $13.20000 |
| 50000 | $0.00042 | $21.00000 |
