

| Parameter | Value |
|---|---|
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Resistance | 3.9 kΩ |
| Power Rating | 100 mW |
| Tolerance | 1 % |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Height - Seated (Max) | 0.5 mm |
Stock: 6118
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00330
Ext.Price$0.00330
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00330 | $0.00330 |
| 10 | $0.00165 | $0.01650 |
| 50 | $0.00110 | $0.05500 |
| 100 | $0.00088 | $0.08800 |
| 500 | $0.00077 | $0.38500 |
| 1000 | $0.00068 | $0.68000 |
| 3000 | $0.00063 | $1.89000 |
| 5000 | $0.00058 | $2.90000 |
| 10000 | $0.00053 | $5.30000 |
| 30000 | $0.00049 | $14.70000 |
| 50000 | $0.00046 | $23.00000 |
