

| Parameter | Value |
|---|---|
| Height - Seated (Max) | 0.45 mm |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 250 ppm/K |
| Resistance | 3.3 Ω |
| Power Rating | 100 mW |
| Tolerance | 1 % |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
Stock: 22990
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00560
Ext.Price$0.00560
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00560 | $0.00560 |
| 10 | $0.00280 | $0.02800 |
| 50 | $0.00215 | $0.10750 |
| 100 | $0.00165 | $0.16500 |
| 500 | $0.00144 | $0.72000 |
| 1000 | $0.00126 | $1.26000 |
| 3000 | $0.00122 | $3.66000 |
| 5000 | $0.00118 | $5.90000 |
| 10000 | $0.00108 | $10.80000 |
| 30000 | $0.00103 | $30.90000 |
| 50000 | $0.00099 | $49.50000 |
