

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | ±1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.6 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 255 Ω |
| Power Rating | 125 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | ±100 ppm/℃ |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2781
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00362
Ext.Price$0.00362
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00362 | $0.00362 |
| 10 | $0.00181 | $0.01810 |
| 50 | $0.00139 | $0.06950 |
| 100 | $0.00107 | $0.10700 |
| 500 | $0.00102 | $0.51000 |
| 1000 | $0.00097 | $0.97000 |
