

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | ±1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.6 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 432 Ω |
| Power Rating | 125 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | ±100 ppm/℃ |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 12514
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00125
Ext.Price$0.00125
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00125 | $0.00125 |
| 10 | $0.00086 | $0.00860 |
| 50 | $0.00071 | $0.03550 |
| 100 | $0.00058 | $0.05800 |
| 500 | $0.00049 | $0.24500 |
