

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.6 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 1.3 Ω |
| Power Rating | 125 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 250 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 247
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00269
Ext.Price$0.00269
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00269 | $0.00269 |
| 10 | $0.00202 | $0.02020 |
| 50 | $0.00177 | $0.08850 |
| 100 | $0.00155 | $0.15500 |
| 500 | $0.00146 | $0.73000 |
