

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 15 Ω |
| Power Rating | 250 mW |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 9023
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01344
Ext.Price$0.01344
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01344 | $0.01344 |
| 10 | $0.00672 | $0.06720 |
| 50 | $0.00517 | $0.25850 |
| 100 | $0.00398 | $0.39800 |
| 500 | $0.00362 | $1.81000 |
| 1000 | $0.00330 | $3.30000 |
| 3000 | $0.00311 | $9.33000 |
| 5000 | $0.00294 | $14.70000 |
| 10000 | $0.00274 | $27.40000 |
| 30000 | $0.00265 | $79.50000 |
| 50000 | $0.00257 | $128.50000 |
