

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 9.1 MΩ |
| Power Rating | 125 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 250 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1256
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00403
Ext.Price$0.00403
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00403 | $0.00403 |
| 10 | $0.00307 | $0.03070 |
| 50 | $0.00267 | $0.13350 |
| 100 | $0.00233 | $0.23300 |
| 500 | $0.00204 | $1.02000 |
