

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 220 kΩ |
| Power Rating | 750 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 680
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02620
Ext.Price$0.02620
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02620 | $0.02620 |
| 10 | $0.01310 | $0.13100 |
| 50 | $0.01008 | $0.50400 |
| 100 | $0.00895 | $0.89500 |
| 500 | $0.00795 | $3.97500 |
| 1000 | $0.00726 | $7.26000 |
| 3000 | $0.00663 | $19.89000 |
| 5000 | $0.00605 | $30.25000 |
| 10000 | $0.00553 | $55.30000 |
| 30000 | $0.00505 | $151.50000 |
