

| Parameter | Value |
|---|---|
| Rohs Statement | 7 pages |
| Conflict Mineral Statement | 1 page |
| Power Rating | 1 W |
| Resistance | 1.3 kΩ |
| Tolerance | 5 % |
| RoHS | Compliant |
| Max Operating Temperature | 235 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Bulk |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
