

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Resistance | 150 Ω |
| Power Rating | 2 W |
| Composition(Kit Type) | Metal Oxide Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
