

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.35 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 22 kΩ |
| Power Rating | 62.5 mW |
| Composition(Kit Type) | Thin Film |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 54600
Distributors
pcbx
Unit Price$0.05318
Ext.Price$0.05318
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05318 | $0.05318 |
| 10 | $0.02659 | $0.26590 |
| 50 | $0.02045 | $1.02250 |
| 100 | $0.01847 | $1.84700 |
| 500 | $0.01668 | $8.34000 |
| 1000 | $0.01577 | $15.77000 |
| 3000 | $0.01491 | $44.73000 |
| 5000 | $0.01410 | $70.50000 |
| 10000 | $0.01333 | $133.30000 |
| 30000 | $0.01242 | $372.60000 |
| 50000 | $0.01158 | $579.00000 |
