

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.55 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 30 Ω |
| Power Rating | 100 mW |
| Composition(Kit Type) | Thin Film |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 3585
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09404
Ext.Price$0.09404
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09404 | $0.09404 |
| 10 | $0.04069 | $0.40690 |
| 50 | $0.03494 | $1.74700 |
| 100 | $0.03001 | $3.00100 |
| 500 | $0.02813 | $14.06500 |
| 1000 | $0.02659 | $26.59000 |
| 3000 | $0.02513 | $75.39000 |
| 5000 | $0.02376 | $118.80000 |
