

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.55 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 220 kΩ |
| Power Rating | 100 mW |
| Composition(Kit Type) | Thin Film |
| Temperature Coefficient | 50 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1397
Distributors
pcbx
Unit Price$0.05088
Ext.Price$0.05088
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05088 | $0.05088 |
| 10 | $0.02544 | $0.25440 |
| 50 | $0.02366 | $1.18300 |
| 100 | $0.02200 | $2.20000 |
| 500 | $0.02046 | $10.23000 |
| 1000 | $0.01903 | $19.03000 |
| 3000 | $0.01770 | $53.10000 |
| 5000 | $0.01646 | $82.30000 |
| 10000 | $0.01509 | $150.90000 |
