

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.55 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 510 kΩ |
| Power Rating | 100 mW |
| Composition(Kit Type) | Thin Film |
| Temperature Coefficient | 50 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 3127
Distributors
pcbx
Unit Price$0.05414
Ext.Price$0.05414
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05414 | $0.05414 |
| 10 | $0.02707 | $0.27070 |
| 50 | $0.02494 | $1.24700 |
| 100 | $0.02298 | $2.29800 |
| 500 | $0.02117 | $10.58500 |
| 1000 | $0.01951 | $19.51000 |
| 3000 | $0.01798 | $53.94000 |
| 5000 | $0.01656 | $82.80000 |
| 10000 | $0.01509 | $150.90000 |
