

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.55 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 750 Ω |
| Power Rating | 100 mW |
| Composition(Kit Type) | Thin Film |
| Temperature Coefficient | 50 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 803
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01822
Ext.Price$0.01822
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01822 | $0.01822 |
| 10 | $0.00911 | $0.09110 |
| 50 | $0.00701 | $0.35050 |
| 100 | $0.00633 | $0.63300 |
| 500 | $0.00572 | $2.86000 |
| 1000 | $0.00528 | $5.28000 |
| 3000 | $0.00488 | $14.64000 |
| 5000 | $0.00451 | $22.55000 |
| 10000 | $0.00428 | $42.80000 |
| 30000 | $0.00406 | $121.80000 |
| 50000 | $0.00386 | $193.00000 |
