

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.6 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 75 kΩ |
| Power Rating | 125 mW |
| Composition(Kit Type) | Thin Film |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 11520
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07354
Ext.Price$0.07354
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07354 | $0.07354 |
| 10 | $0.03677 | $0.36770 |
| 50 | $0.03432 | $1.71600 |
| 100 | $0.03203 | $3.20300 |
| 500 | $0.02989 | $14.94500 |
| 1000 | $0.02790 | $27.90000 |
| 3000 | $0.02604 | $78.12000 |
| 5000 | $0.02430 | $121.50000 |
| 10000 | $0.02225 | $222.50000 |
