

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 75 kΩ |
| Power Rating | 250 mW |
| Composition(Kit Type) | Thin Film |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 4666
Distributors
pcbx
Unit Price$0.25648
Ext.Price$0.25648
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.25648 | $0.25648 |
| 10 | $0.10758 | $1.07580 |
| 50 | $0.08747 | $4.37350 |
| 100 | $0.08071 | $8.07100 |
| 500 | $0.07240 | $36.20000 |
| 1000 | $0.06848 | $68.48000 |
| 3000 | $0.06477 | $194.31000 |
| 5000 | $0.06127 | $306.35000 |
