

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 120 kΩ |
| Power Rating | 250 mW |
| Composition(Kit Type) | Thin Film |
| Temperature Coefficient | 50 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 717
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04972
Ext.Price$0.04972
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04972 | $0.04972 |
| 10 | $0.02486 | $0.24860 |
| 50 | $0.02314 | $1.15700 |
| 100 | $0.02154 | $2.15400 |
| 500 | $0.02005 | $10.02500 |
| 1000 | $0.01866 | $18.66000 |
| 3000 | $0.01737 | $52.11000 |
| 5000 | $0.01617 | $80.85000 |
| 10000 | $0.01480 | $148.00000 |
