
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 8 |
| Resistance | 10 kΩ |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Number of Resistors | 4 |
| Power Per Element | 62.5 mW(1/16 W) |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 12484
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01904
Ext.Price$0.01904
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01904 | $0.01904 |
| 10 | $0.00952 | $0.09520 |
| 50 | $0.00732 | $0.36600 |
| 100 | $0.00563 | $0.56300 |
| 500 | $0.00501 | $2.50500 |
| 1000 | $0.00446 | $4.46000 |
| 3000 | $0.00413 | $12.39000 |
| 5000 | $0.00382 | $19.10000 |
| 10000 | $0.00353 | $35.30000 |
| 30000 | $0.00335 | $100.50000 |
| 50000 | $0.00317 | $158.50000 |
| 100000 | $0.00297 | $297.00000 |
