

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | ±1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.26 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 2.4 MΩ |
| Power Rating | 50 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 154
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00998
Ext.Price$0.00998
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00998 | $0.00998 |
| 10 | $0.00499 | $0.04990 |
| 50 | $0.00384 | $0.19200 |
| 100 | $0.00345 | $0.34500 |
| 500 | $0.00310 | $1.55000 |
| 1000 | $0.00280 | $2.80000 |
| 3000 | $0.00253 | $7.59000 |
| 5000 | $0.00228 | $11.40000 |
| 10000 | $0.00206 | $20.60000 |
| 30000 | $0.00186 | $55.80000 |
| 50000 | $0.00168 | $84.00000 |
