

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | ±1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.35 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 3.3 MΩ |
| Power Rating | 62.5 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2225
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00340
Ext.Price$0.00340
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00340 | $0.00340 |
| 10 | $0.00170 | $0.01700 |
| 50 | $0.00113 | $0.05650 |
| 100 | $0.00090 | $0.09000 |
| 500 | $0.00078 | $0.39000 |
| 1000 | $0.00067 | $0.67000 |
| 3000 | $0.00055 | $1.65000 |
