

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.6 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 6.19 MΩ |
| Power Rating | 125 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2626
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02096
Ext.Price$0.02096
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02096 | $0.02096 |
| 10 | $0.01048 | $0.10480 |
| 50 | $0.00806 | $0.40300 |
| 100 | $0.00713 | $0.71300 |
| 500 | $0.00631 | $3.15500 |
| 1000 | $0.00564 | $5.64000 |
| 3000 | $0.00504 | $15.12000 |
| 5000 | $0.00451 | $22.55000 |
| 10000 | $0.00421 | $42.10000 |
| 30000 | $0.00393 | $117.90000 |
| 50000 | $0.00366 | $183.00000 |
